Türkçe

English

Deutsch

Noter Yeminli Resmi ve Özel Çeviri

  
 
 
 
 
 
 
 
 
   

 
 

HAKKIMIZDA

İsmini İstanbul Üniversitesi, Filoloji Bölümü son sınıf öğrencisi üç genç müteşebbisin adlarının baş harflerinden alan ADA, 1991 yılında Kadıköy, İstanbul’da kuruldu. Kuruluşundan bu yana firmamızda sadece çeviri ve çeviri hizmeti sunulan firmalara danışmanlık desteği verilmekte olup erişebileceğimiz en yüksek kalite hedeflenmiştir. Müşteriye noterlik, valilik ve konsolosluk tasdiklerinde yardımcı olunmakta, söz konusu tasdikler alınıp müşteriye teslim edilmektedir. Hizmetlerimizde temel kriter kalite ve müşteri memnuniyetidir. Müşterinin istediği formatlarda tercümeleri sunabilmek için gerekli donanım ve yazılım altyapısı oluşturulmuş ve sürekli olarak güncellenmektedir. Bugün İstanbul’dan Kilis’e, Amerika’dan Malta’ya kadar dünyanın dört bir köşesinden yüzlerce müşteriye çeviri hizmeti sunmaktayız.

Firmamız ticari, hukuki ve tıbbi konularda uzmanlaşmış olup yoğunlukla İngilizce, Almanca, Arapça, Bulgarca, Flemenkçe, Fransızca, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Romence, Rusça ve Ukraynaca dillerinde çeviri hizmeti vermektedir. Başta uluslararası şirketler, inşaat şirketleri, medikal firmalar, reklam ajansları ve matbaalar, finans kurumları, denizcilik ve nakliyat şirketleri, hukuk büroları, bilgisayar firmaları, IT firmaları olmak üzere daha çok uzmanlık gerektiren sektörlere hizmet sunmaktayız.

ADA’nın uzman olduğu dallar:
• İhale belgeleri ve teklifler,
• Patent, sözleşme ve hukuki belgeler,
• Raporlar, fizibilite çalışmaları,
• Broşürler,
• Teknik kitapçıklar, spesifikasyon ve çizimler.
   Ada Tercüme (c) 2007 - 2015

Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri  

Translate, Translation , Interpret , Interpretation , Translator , Interpreter , Sworn Translator , Sworn Interpreter , Translation Bureau Under Oath , Certified Translators , Official Translation , Accredited Translators and Interpreters , Turkish Accredited Bureau of Translators and Interpreters , Turkish Accredited Bureau of Certified Translators and Interpreters , Tercüme , Tercüman , Çeviri , Çevirmen , Yeminli tercüman , Yeminli tercüme bürosu , Resmi Tercüme , Noter Yeminli Tercüme , Noter Yeminli Tercüman , Noter Yeminli Çeviri , Noter Yeminli Tercüme , Übersetzer , Übersetzung , Staatlich vereidigter Dolmetscher , Staatlich vereidigtes Übersetzungsbüro,İngiltere, ABD, Amerika vize başvurusu, vize başvuru formu, vize belgeleri, İngiltere Büyükelçiliği, çeviri, tercüme, greencard Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri